Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pozyskiwanie i wymiana punktów

Nasz Program Lojalnościowy sprawia, że zakupy w naszym sklepie są jeszcze bardziej atrakcyjne. Każdy użytkownik zarejestrowany w naszym sklepie może zbierać punkty za zakupy produktów, opinie oraz za zapisanie się do newslettera. Zebrane punkty przeznaczysz na coraz to większe progi rabatowe na stałe, a tym samym co raz to niższe ceny produktów.

punkty 1

Robiąc zakupy otrzymujesz punkty

Docenimy każdą Twoją aktywność w sklepie. Każdy zakup w naszym sklepie premiowany jest punktami w Programie Lojalnościowym. Ilość punktów uzależniona jest od ceny kupowanego produktu. Podczas zakupu otrzymujesz informacje o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru.

1 PKTza każde
wydane 1 zł

punkty

Wystawiaj opinie o produktach

Za każdą zaakceptowaną przez obsługę sklepu opinię o produkcie również zdobywa się punkty. Możesz zaopiniować dowolną ilość zakupionych przez Ciebie produktów.

5 PKTza każdą
zatwierdzoną
opinię

punkty 2

Zapisz się do naszego newslettera

Punkty otrzymują również zarejestrowani klienci, którzy zapiszą się do naszego newslettera, dzięki niemu otrzymasz informacje o promocjach, nowościach i innych akcjach w naszym sklepie na swój e-mail.

20 PKTza zapisanie do
newslettera

punkty 4

Wymień punkty na rabat

Jeżeli posiadasz już na swoim koncie punkty lojalnościowe możesz korzystać z coraz to niższych cen produktów podczas każdego zamówienia. Wielkość rabatu uzależniona jest od zgromadzonych punktów na koncie.

punkty 5

Ile mam punktów?
Liczbę posiadanych punktów możesz sprawdzić logując się na swoje konto. W sekcji "Program Lojalnościowy" zobaczysz ile masz punktów.
Przejdź do swojego konta aby sprawdzić ilość punktów

Jak dostać niższe ceny produktów za punkty?

Niższe ceny zostaną automatycznie przypisane do wszystkich dostępnych produktów po przekroczeniu progu ilości punktów. Po osiągnięciu danego progu punktowego należy wylogować się, a następnie zalogować ponownie, żeby zobaczyć niższe ceny. 

199.00 PKT -2.00% od ceny dla klienta    
399.00 PKT -3.00% od ceny dla klienta    
999.00 PKT -5.00% od ceny dla klienta
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 91 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-26
o
2024-02-16
:)
pixel